Servis

Zrychlení notebooků a počítačú nahrazením klasického disku za SSD disk

Nabízíme zrychlení notebooků a počítačů pomocí SSD disku. Dojde k razantnímu nárůstu výkonu, ke zrychlení startu operačního systému i práce v prostředí Windows. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nastavení a rozšíření domácích (nejen) Wifi sítí

Řešíme nastavení a bezproblémový chod Vaší domácí sítě. Pokud tedy máte problémy s Vaší WIFI sítí, nevyhovuje Vám dosah signálu, pokrytí domu, bytu nebo zahrady, neváhejte nás kontaktovat.

Záruční i pozáruční servis

Provádíme záruční i pozáruční servis a opravy na všech zařízeních.
Nejčastěji jsou žádány reinstalace uživatelských stanic, jejich zabezpečení, nastavení zálohování a instalace aplikačního SW.
V ceně reinstalace je zahrnuta záloha a obnova uživatelských dat (pokud je pevný disk v pořádku) a nastavení všech potřebných programů. Cena je 1.790 kč. Dále je doporučeno, dle použití, adekvátní zabezpečení a návrh kvalitního a spolehlivého systému zálohování, což většina uživatelů podceňuje.

Vzdálená správa

Ve většině případech je servis na klientských stanicích prováděn vzdáleně pomocí programů TeamViewer, případně SupRemo. To znamená, že není třeba zařízení složitě odpojovat a někam nosit, připojíme se k Vám a pracujeme na klientské stanici pod Vaším dohledem. Takto lze nainstalovat jakékoliv zařízení (tiskárnu, skener a další), pomoci s nastavením, atd. Toto řešení je možné využít i jako vzdálená pomoc méně zdatným uživatelům (začátečníci, senioři). Připojení je zabezpečené a máte samozřejmě přehled o všem, co se děje.
Vzdálený servis je možné provést za určitých podmínek (funkční připojení k internetu, funkční Windows)

Pokud si tedy s něčím nevíte rady a potřebujete poradit, není třeba počítač, ani notebook, odpojovat a nikam vozit. Použijte jeden z odkazů v horní části obrazovky, nebo klepněte SEM.

Po stažení/spuštění malého souborku (cca 5MB) Vám program vygeneruje 9ti místné ID číslo. To je třeba sdělit technikovi na telefonním čísle 775 225 335, který se připojí a bude se snažit Vám pomoci.

V případě problému, či dotazu, nás neváhejte kontaktovat, pokud to bude v našich silách, rádi pomůžeme.